Train Station 2

Demiryolu hayranları, tren koleksiyoncuları ve demiryolu aşk simülatörü meraklıları birleşin! Dünya demiryolu imparatorluğuna giden yollara çıkma zamanı. Bir demiryolu kralı olun ve beklenmedik olaylar, başarılar ve karmaşık sözleşmelerle en güzel simülatörde yolculuğun tadını çıkarın.

Yüzlerce gerçekçi tren modelini keşfedin ve hepsini toplayın. Bazen oyun oldukça zor görünebilir, ancak en büyük demiryolu imparatorluğunu yaratan kodaman her durumdan bir çıkış yolu bulacaktır. İstasyonunuzu geliştirin ve farklı üretim türleri kurun çünkü bazı müşterilerin yalnızca ham maddeleri değil, diğer malları da taşıması gerekecek.

Daha fazla öğrenmek için

Transport Tycoon Empire

Gerçek bir ulaşım kralı olmak için araçları toplayın, kargo teslim edin, sözleşmeler yapın ve hatta şehir inşasında ustalaşın! En iyi stratejiyi bulun ve yükünüz dünyadaki tüm liman şehirlerindeki tüm istasyonları, havaalanlarını ve iskeleleri doldursun. Karada, denizde ve havada, ulaşım imparatorluğunuzun sınırları olmayacak. İlginç insanlar ve yerlerle dolu sürekli değişen bir haritada sözleşmeleri tamamlamak için trenleri, kamyonları, gemileri ve uçakları toplayın. Kargo gemilerinizle tüm limanları fethedin ve cep şehrinizi zenginleştirin. İster köprü onarımlarına yardımcı olun, ister çevreyi koruyun, ister tema parkı oluşturun veya bir uzay merkezi inşa edin, bunu yapabilirsiniz!

Ana sayfaya git

Global City: Build and Harvest

Bu şehirde başarılı bir gelişme için her şey var: deniz kıyısı, mineraller, asistanınız olmaya hazır enerjik sakinler ... Ve tek bir şey eksik: siz!

GÜZEL BİNALAR İNŞA ET
Şehir kurma simülatörü Global City, yüksek kaliteli grafiklere sahiptir, bu nedenle yerleşim alanları, yüksek katlı alışveriş merkezleri ve idari binalar, muhteşem bir yüksek teknoloji görünümü ile sizi memnun edecektir.

KAYNAK ÜRETİMİNİZİ GELİŞTİRİN
Oyunda, çeşitli mineralleri çıkarabilir ve çıkarılan ham maddelerden daha yüksek işleme seviyesinde malzemeler üretebilirsiniz. hazır ürünleri, diğer oyuncuların satın alabileceği pazarda satışa çıkarın; değerli kaynaklarla dolu gemileri yollarına gönderin. Binaları yükseltmek için kullanabileceğiniz planları alın! İnşaat ve ticarette zirvede olun!

ŞEHİR İÇİN FAYDA OLAN GÖREVLERİ TAMAMLAYIN
Sizin için her zaman iş teklifleri olacak birkaç aktif sakinle tanışın! Heyecan verici görevleri geçin, ödüller kazanın ve oyunun hikayesinde daha da ileriye gidin! Bak, ilginç olacak!

ARKADAŞLARLA SOHBET
Kentin kalkınması en iyi birlikte yapılan bir iştir. Bu nedenle, bir arkadaş topluluğu oluşturma, sohbet etme, kaynakları paylaşma ve dostça destek sağlama fırsatından kesinlikle keyif alacaksınız. Ortak liderlik yarışmaları ve büyük ödüllerle mücadele ruhu güçlenecek!

Train Simulator: tren oyunu 2D

Bölgesel ekonomi korkunç bir durumda, ulaşım ağı kayıplar yaşıyor, işletmeler ve fabrikalar atıl durumda ve altyapı gelişimini yıllar önce durdurdu. Bölgeler arasında ticari ve ekonomik bağlar kurmak için makinist rolünü üstlenmeye hazır mısınız? Ardından Train Simulator: tren simülatörünü indirin ve yük taşımacılığını geliştirme raylarına koyun!

Bu tren sürücüsü simülatör oyununda, tarım ürünleri ve inşaat malzemelerinden hafif ve ağır sanayi ekipmanlarına kadar değişen kargo teslim görevlerini tamamlayacaksınız. Ulaşım yönleri liderleri arasındaki ilişkileri geliştirin ve tren istasyonlarını geliştirin - bölgelerin ekonomik potansiyelini kendi ellerinizle yükseltin!

Geliştirici hakkında bilgi edinin

Bize yazabilirsiniz! Tüm sorularınızı cevaplayacağız.

Kişiler